Dobry Dietetyk

Informujemy, że z dniem 25 marca 2019 roku nastąpiła zmiana adresu internetowego
dla Poradni Dobry Dietetyk Lublin i Lubartów

Nasi dietetycy w okolicy

Opinie pacjentów

Polecam Panią Kasię, bardzo mi pomogła i może pomóc nie tylko mnie ;) Bardzo kontaktowa dietetyczka, plan ułożony zupełnie pod własne widzimisię i przy tym jeszcze jak smakuje!!! Efekty są widoczne, tylko trzeba być wytrwałym. Poooolecam! :)

Paweł

Poznaj inną historię

"Wizyta u dietetyka była najlepszą decyzją w moim życiu"

Pani Monika razem z nowym rokiem postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Do gabinetu Dobry Dietetyk Katarzyny Ślusarskiej trafiła 3 stycznia. Pani Monika nie miała czasu na jedzenie. Praca i obowiązki domowe zajmowały czas do tego stopnia, że zabrakło jej choćby chwili dla siebie. Kilogramy, które zostały po ciąży nie chciały odejść, a wręcz przeciwnie masa ciała wzrastała, mimo małej ilości jedzenia. Dodatkowo niedoczynność tarczycy nie ułatwiała walki ze zbędnymi kilogramami. Każdy wolny dzień, kiedy Pani Monika miała więcej czasu na posiłki, wiązał się z bólami brzucha. Jak udało nam się osiągnąć dobre samopoczucie i piękną sylwetkę sprzed lat? Posłuchajcie Pani Moniki, która schudła z 76 kg do 58,5 kg mimo choroby Hashimoto...

czytaj więcej

"To chyba nie dla mnie"

  • Marta (56 l.)
  • 8,5 kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 03 września, 2018

"To chyba nie dla mnie" - to były pierwsze słowa, jakie wypowiedziała do mnie Pani Marta na naszym pierwszym spotkaniu. Po dwóch miesiącach diety u innego dietetyka, nie widziała u siebie większych efektów. Poprosiłam o jeszcze jedną szansę, żeby zaufała mi i nie poddawała się.  Pani Marta postanowiła dać  dietetykom kredyt zaufania. 

Małymi kroczkami, miesiąc po miesiącu Pani Marta traciła zbędne kilogramy. Następne wizyty to była czysta przyjemność. Pacjentka była zawsze uśmiechnięta, wraz z nią do gabinetu wpadały promienie słońca. Regularne wizyty, motywacja, dobrze zbilansowana i indywidualna dieta, a przede wszystkim ciężka praca umożliwiła Pani Marcie osiągnięcie celu.  Dziś o 9 kg szczuplejsza nadal korzysta z zebranych przepisów. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że Pani Marta zmieniła swoje nawyki żywieniowe na stałe przez co nie boimy się efektu "jojo". Serdeczne gratulację dla Pani Marty, która udowodniła, że małe zmiany dają trwałe efekty, a podsumowanie kilkumiesięcznej pracy robi wrażenie!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe