Dobry Dietetyk

Informujemy, że z dniem 25 marca 2019 roku nastąpiła zmiana adresu internetowego
dla Poradni Dobry Dietetyk Lublin i Lubartów

Nasi dietetycy w okolicy

Dlaczego warto?

Poradnia dietetyczna, którą prowadzę należy do ogólnopolskiej sieci zajmującej się poradnictwem dietetycznym Dobry Dietetyk. Obecnie jesteśmy największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. Wyróżniamy się przede wszystkim bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta oraz bardzo wysoką jakością i standardem świadczonych usług.

Nasze poradnie podlegają ciągłej i ścisłej kontroli jakości. Sprawdzany jest standard usług, który wyznaczony został przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Podczas tworzenia indywidualnego programu dietetycznego zwracamy uwagę na złożoność problemu. Analizujemy szereg czynników, jak skład ciała, stan zdrowia, wyniki badań laboratoryjnych, aktywność fizyczna, alergie i nietolerancje pokarmowe, ulubione potrawy ale również oczekiwania i potrzeby pacjenta.

Nie układamy diet na poczekaniu podczas wizyty. Każdy program jest przemyślany, przygotowany z zachowaniem najwyższej staranności.

Naszym celem jest bezpośrednia pomoc dietetyczna. Terapia żywieniowa nie wiąże się z zakupem jakichkolwiek preparatów, suplementów czy innych towarów. Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na dietetyce, a nie na działaniach handlowych.


Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i innymi specjalistami, którzy pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nieustannie zdobywamy nową wiedzę i nowe doświadczenia dzięki szkoleniom i kursom doskonalenia zawodowego, które organizowane są przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, uczelnie wyższe i inne instytucje edukacyjne. Poszerzanie wiedzy i pozyskiwanie nowych umiejętności jest dla nas niezmiernie ważne.


W naszej sieci wszyscy dietetycy tworzą zgrany zespół. Wspaniałe rozwiązania informatyczne umożliwiają nam codzienny kontakt, wymianę doświadczeń zawodowych i cennych wskazówek. Wspieramy się wzajemnie każdego dnia.


Diety tworzone dla Państwa w poradni są opracowane na najwyższym poziomie merytorycznym, zachwycają jakością i starannością wykonania.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe