Opinie pacjentów

Do Pani Kasi trafiłam przez stronę internetową.Dieta ułożona przez Panią Kasię przynosi efekty na wadze z czego jestem bardzo zadowolona .Posiłki w diecie są bardzo smaczne i sycące,produkty łatwo dostępne i niedrogie .Gorąco polecam .

Magdalena

Poznaj inną historię

Trzy kroki do sukcesu

Pana Rafała od sukcesu dzieliły tylko trzy kroki: postanowienie - motywacja - realizacja. Pan Rafał zgłosił się do Poradni Dobry Dietetyk 24 lutego 2018r. Przychodząc na wizytę nie spodziewał się tego co uda mu się osiągnąć z pomocą dietetyk Katarzyny Ślusarskiej. Pan Rafał w 6 miesięcy stracił 37 kg i 22 cm w obwodzie brzucha!

czytaj więcej

"To chyba nie dla mnie"

  • Marta (56 l.)
  • 8,5 kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 03 września, 2018

"To chyba nie dla mnie" - to były pierwsze słowa, jakie wypowiedziała do mnie Pani Marta na naszym pierwszym spotkaniu. Po dwóch miesiącach diety u innego dietetyka, nie widziała u siebie większych efektów. Poprosiłam o jeszcze jedną szansę, żeby zaufała mi i nie poddawała się.  Pani Marta postanowiła dać  dietetykom kredyt zaufania. 

Małymi kroczkami, miesiąc po miesiącu Pani Marta traciła zbędne kilogramy. Następne wizyty to była czysta przyjemność. Pacjentka była zawsze uśmiechnięta, wraz z nią do gabinetu wpadały promienie słońca. Regularne wizyty, motywacja, dobrze zbilansowana i indywidualna dieta, a przede wszystkim ciężka praca umożliwiła Pani Marcie osiągnięcie celu.  Dziś o 9 kg szczuplejsza nadal korzysta z zebranych przepisów. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że Pani Marta zmieniła swoje nawyki żywieniowe na stałe przez co nie boimy się efektu "jojo". Serdeczne gratulację dla Pani Marty, która udowodniła, że małe zmiany dają trwałe efekty, a podsumowanie kilkumiesięcznej pracy robi wrażenie!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe