Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i diety. Nie chodzę głodna i chudnę. Myslałam, że to niemozliwe a jednak :). Dziękuję pani Kasiu.

Monika

Poznaj inną historię

Małymi kroczkami do celu

Pani Małgosia trafiła do mnie przepełniona motywacją do działania,ale również z pewną dozą niepewności :) Na szczęście szybko przekonała się, że jest na właściwej drodze do osiągnięcia założonego sobie celu. Przeczytajcie jak wyglądała podróż Pani Małgosi do zmiany złych nawyków żywieniowych, utraty zbędnych kilogramów - podróż po zdrowie... 

czytaj więcej

"To chyba nie dla mnie"

  • Marta (56 l.)
  • 8,5 kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 03 września, 2018

"To chyba nie dla mnie" - to były pierwsze słowa, jakie wypowiedziała do mnie Pani Marta na naszym pierwszym spotkaniu. Po dwóch miesiącach diety u innego dietetyka, nie widziała u siebie większych efektów. Poprosiłam o jeszcze jedną szansę, żeby zaufała mi i nie poddawała się.  Pani Marta postanowiła dać  dietetykom kredyt zaufania. 

Małymi kroczkami, miesiąc po miesiącu Pani Marta traciła zbędne kilogramy. Następne wizyty to była czysta przyjemność. Pacjentka była zawsze uśmiechnięta, wraz z nią do gabinetu wpadały promienie słońca. Regularne wizyty, motywacja, dobrze zbilansowana i indywidualna dieta, a przede wszystkim ciężka praca umożliwiła Pani Marcie osiągnięcie celu.  Dziś o 9 kg szczuplejsza nadal korzysta z zebranych przepisów. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że Pani Marta zmieniła swoje nawyki żywieniowe na stałe przez co nie boimy się efektu "jojo". Serdeczne gratulację dla Pani Marty, która udowodniła, że małe zmiany dają trwałe efekty, a podsumowanie kilkumiesięcznej pracy robi wrażenie!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe