Opinie pacjentów

Każdy kto ma problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów powinien odwiedzić poradnię Dobry Dietetyk a tam trafi na odpowiednich specjalistów takich jak pani Kasia, która doradzi i pomoże wyeliminować zbędne kilogramy. Dzięki pani Kasi i jej fachowej pomocy ostatnie miesiące pozwoliły uwierzyć w to, że odchudzanie i zdrowe odżywianie nie musi być męczarnią dla człowieka. Przez 3,5 m-ca stosowania diety zgubiłem ponad 17 kg. Samopoczucie i kondycja jest o wiele lepsza. Serdecznie polecam pomoc pani Kasi.

Sebastian

Poznaj inną historię

"To chyba nie dla mnie"

"To chyba nie dla mnie" - to były pierwsze słowa, jakie wypowiedziała do mnie Pani Marta na naszym pierwszym spotkaniu. Po dwóch miesiącach diety u innego dietetyka, nie widziała u siebie większych efektów. Poprosiłam o jeszcze jedną szansę, żeby zaufała mi i nie poddawała się.  Pani Marta postanowiła dać  dietetykom kredyt zaufania. 

czytaj więcej

Małymi kroczkami do celu

  • Małgorzata
  • 10 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 03 września, 2018

Pani Małgosia trafiła do mnie przepełniona motywacją do działania,ale również z pewną dozą niepewności :) Na szczęście szybko przekonała się, że jest na właściwej drodze do osiągnięcia założonego sobie celu. Przeczytajcie jak wyglądała podróż Pani Małgosi do zmiany złych nawyków żywieniowych, utraty zbędnych kilogramów - podróż po zdrowie... 

"Do Pani Kasi zgłosiłam się w październiku 2016 r. Wykonałam kontrolne badania krwi. Zaniepokoiły mnie podwyższony cholesterol i cukier. Przestraszyłam się bo pierwszy raz w życiu badania nie były takie jak powinny. Sprawca był mi znany.Było to złe odżywianie. Pierwszy posiłek jadłam w południe a jak wracałam z pracy to wrzucałam w siebie cokolwiek, byle dużo i szybko. Wyhodowałam sobie parę kilo tłuszczyku. Zawsze byłam szczupła i nie potrafiłam poradzić sobie sama z tym balastem. Do tego doszły jeszcze złe samopoczucie i złość na siebie gdy próbowałam zmieścić się w niedawno dobre ubranie.Koleżanka namówiła mnie na wizytę u Pani Kasi.


Po pierwszej wizycie zastanawiałam się czy dam radę. Pani Kasia wypytała mnie o produkty, które lubię i jak wygląda mój typowy dzień i na tej podstawie ułożyła dla mnie dietę.  Po otrzymaniu pierwszej miesięcznej diety przepisy zaproponowane przez Panią Kasię wydały mi się bardzo ciekawe i smaczne. I rzeczywiście takie się okazały. Najgorszy był pierwszy miesiąc. Musiałam przestawić swój organizm na pięć posiłków, wygospodarować rano czas na zjedzenie śniadania i systematycznie przygotowywać posiłki. Ale nagrodą była druga wizyta u Pani Kasi gdy na wadze ujrzałam 2,5 kg mniej. Następne miesiące były już łatwiejsze. Mój organizm przestawił się na inny tryb żywienia i gdy zbliżała się "pora karmienia" to zaczynałam odczuwać głód. Posiłki były bardzo smaczne i pomimo obniżonej kaloryczności po ich zjedzeniu miałam poczucie sytości. Przy każdej kolejnej diecie omawiałyśmy z Panią Kasią dietę z poprzedniego miesiąca zgłaszałam swoje uwagi a Pani Kasia brała je zawsze pod uwagę tworząc dla mnie kolejne jadłospisy. Moja waga spadała systematycznie z miesiąca na miesiąc, aż wkońcu po ok. sześciu miesiącach straciłam upragnione 10 kg. Wróciłam do swoich starych ubrań, które spakowane czekały na oddanie i poprawiło się też moje samopoczucie, ustąpiły bóle głowy, mam więcej energii do działania. Niemożliwe stało się możliwe. Obecnie nadal stosuje się do zasad przekazanych przez Panią Kasię, korzystam z przepisów, które dla mnie ułożyła a przede wszystkim nie wychodzę rano z domu bez śniadania.

 Uważam, że podjęłam bardzo dobrą decyzję oddając się pod opiekę Pani Kasi i nie próbując odchudzać się na własną rękę stosując diety cud. Proste zasady, łatwe przepisy, fachowa opieka i dobre samopoczucie a przede wszystkim efekt może nieco wolniejszy niż przy odchudzaniu się przez niejedzenie ale przynajmniej zdrowo i na stałe. Polecam każdemu podjęcie tego wyzwania, aby w zdrowy sposób pozbyć się nadmiaru tłuszczyku, poczuć się lepiej i zmienić swoje złe przyzwyczajenia."

 

 

Gorąco gratuluję Pani Małgosi osiągniętego sukcesu!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe