Opinie pacjentów

Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Dopasowane przez nią potrawy są bardzo smaczne i nie czuję się po nich głodny, a co najważniejsze dieta przynosi oczekiwane efekty. POLECAM

Marcin

Poznaj inną historię

Małymi kroczkami do celu

Pani Małgosia trafiła do mnie przepełniona motywacją do działania,ale również z pewną dozą niepewności :) Na szczęście szybko przekonała się, że jest na właściwej drodze do osiągnięcia założonego sobie celu. Przeczytajcie jak wyglądała podróż Pani Małgosi do zmiany złych nawyków żywieniowych, utraty zbędnych kilogramów - podróż po zdrowie... 

czytaj więcej

Trzy kroki do sukcesu

  • Rafał 38 lat
  • 37 kg w 6 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 03 września, 2018

Pana Rafała od sukcesu dzieliły tylko trzy kroki: postanowienie - motywacja - realizacja.

Pan Rafał zgłosił się do Poradni Dobry Dietetyk 24 lutego 2018r. Przychodząc na wizytę nie spodziewał się tego co uda mu się osiągnąć z pomocą dietetyk Katarzyny Ślusarskiej. Pan Rafał w 6 miesięcy stracił 37 kg i 22 cm w obwodzie brzucha!

"Przychodząc do gabinetu skromnie marzyłem o zmniejszeniu swojej masy ciała ze 146 kg do 115kg. Cel wydawał się bardzo odległy, obawy przed niepowodzeniem zwiększał fakt, że jestem zawodowym kierowcą i przez 5 dni w tygodniu nie ma mnie w domu. Nie wierzyłem, że z takim trybem życia jakakolwiek dieta jest możliwa. Nie było łatwo, ale razem z Panią Kasią i ułożoną przez nią dietą udało mi się osiągnąć dużo więcej niż zamierzałem. Obecnie ważę 109 kg, a to jeszcze nie koniec!  

        Zdecydowałem się na wizytę u Pani Kasi z polecenia kolegi "po fachu". Miałem dość mojej masy ciała, która rosła odkąd wyszedłem z wojska, dodatkowe problemy z bólem kolan i kręgosłupa oraz nadciśnienie przelały szalę goryczy. W przeszłości podejmowałem próby odchudzania Stosowałem głodówki, a to co udało mi się zrzucić wracało jeszcze szybciej, więc wiedziałem, że potrzebuję pomocy specjalisty. Na wizycie Pani Kasia wszystko mi wytłumaczyła. Uświadomiła mi, że pewne zmiany muszę wprowadzić na stałe, że nie jest to dieta na kilka tygodni, tylko program żywieniowy dopasowany do mojego stanu zdrowia i stylu życia. Dzięki temu uwierzyłem, że może mi się udać. Po otrzymaniu książki wraz z żoną rozpoczęliśmy przygotowania do mojego wyjazdu do pracy. Początki nie były łatwe, ale z czasem stało się to naszym nawykiem. Dzięki temu nie musiałem zatrzymywać się na posiłki na stacjach benzynowych, nie chodziłem głodny, czułem się dużo lepiej, a kilogramy spadały. Efekty był na tyle motywujący, że nie chciałem przestać. Rodzina i przyjaciele byli zachwyceni moją zmianą, a Pani dietetyk ledwo poznawała mnie na kolejnych wizytach kontrolnych. Dzięki wizytom u Pani Kasi odzyskałem dobre samopoczucie, nowe ciało i... nową garderobę ;) Jestem z siebie bardzo dumny i cieszę się że pół roku temu podjąłem decyzję o wizycie u Pani Kasi."

        Pan Rafał każdą wizytę kontrolną wypełniał szczerym uśmiechem, z dumą opowiadał o zmianach jakie wprowadzał z tygodnia na tydzień i uważnie słuchał wszystkich wskazówek na kolejne miesiące. Efekty są fenomenalne, a największym sukcesem jest wytrwałość Pana Rafała, dzięki której zaszedł tak daleko, mimo wielu przeciwności.  Żona pana Rafała wspiera go całym sercem, od samego początku czynnie uczestniczyła w zmianie nawyków żywieniowych męża, a dzisiaj podkreśla jak bardzo jest z niego dumna! Kochani, życzę nam wszystkim takiej motywacji w dążeniu do celu i takiego wsparcia jakie otrzymał od żony Pan Rafał.

        Panie Rafale, jeszcze raz ogromnie Panu gratuluję i cieszę się, że mogłam Panu pomóc spełnić to marzenie, oby tak dalej!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe